Одбери имот

Соби
1
2
3
4
5+
Цена
Tooltip text Tooltip text
Површина
Tooltip text Tooltip text
Референца
Сортирај по:
Имоти за страна:
Вид на преглед :
Property

Деловен Простор за ЗАКУП во Строгиот Ц...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 1000 € Квадратура 75 m²

Деловен простор за ЗАКУП во Скопје-Центар на крстосницата бул. Партизански Одреди и Климент Охдридски. Деловниот простор е во површина од 75м2 распределени на две нивоа, приземје 35м2 и 1 спрат 40м2. ...
Ref. GG 1321
4609 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Канцелариски простор за издавање компл...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 670 € Квадратура 90 m²

Ви препорачуваме интересен канцелариски простор, наменет за компании кои ценат просторен, позитивен, модерен работен простор со многу дневна светлина, голем балкон, наоѓајќи се во Централното градско ...
Ref. GG 1231
5882 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Канцелариски простор за ИЗДАВАЊЕ!!!...

Skopje › Skopje › Aerodrom
За закуп: 150 € Квадратура 27 m²

Канцелариски простор за издавање , во Аеродром ,Острово во одлична состојба, опремен со канцелариски мебел ,вселив веднаш....
Ref. dom 54
7119 Прегледи
Agent
Stefan Ivanovski
CENTURY 21 DOM
072253797

Property

Канцелариски простор во ПАРК РЕЗИДЕНС ...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 139900 € Квадратура 112 m²

Понуда за ПРОДАЖБА на невселуван канцелариски простор во станебно-комерцијалниот комплекс ПАРК РЕЗИДЕНС. Лоциран покрај градскиот кеј, со отворен поглед кон реката Вардар, канцеларскиот простор е на п...
Ref. GG 968
9544 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 146820 € Квадратура 112 m²

Компанијата C21 GG's Point Ви нуди можност за купување на нов деловен простор лоциран во Центар (Градски Парк). Локацијата ја нуди удобноста за деловно работење во Центар но сепак во мирна и тивка око...
Ref. GG 511
8322 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Издаваме деловен (канцелариски) просто...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
За закуп: 1000 € Квадратура 113 m²

Издаваме деловен (канцелариски) простор позади основно училиште Песталоци на улица Коле Неделковски. Целокупниот простор опфаќа 113 m2 на три поделени нивоа во кој се сместени 6 различни канцеларии со...
Ref. GG 445
8079 Прегледи
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
stole.gjorgjievski@cp2m.mk
Property

Деловен (канцелариски) простор позади ...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: Квадратура 142 m²

Издаваме деловен (канцелариски) простор позади Рамстор Мол на улица Јордан Мијалков. Главниот океански простор опфаќа околу 60 метри квадратни има место за минимум 6 работни позиции плус пулт за фронт...
Ref. GG 413
5278 Прегледи
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
stole.gjorgjievski@cp2m.mk
Property

Канцелариски простор за ИЗНАЈМУВАЊЕ во...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: Квадратура 124 m²

Се нуди празен стан во нова зграда во Центар за канцелариско работење. Станот е лоциран на 4ти кат со лифт. Располага со 135м2 каде се распоредени една пространа отворена просторија со кујна и балкон...
Ref. GG 277
3924 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Деловен Простор од 90 м2 во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 900 € Квадратура 90 m²

Деловен Простор од 90 м2 на атрактивна локација во Центар за Изнајмување. Просторот е лоциран на четврти кат во деловниот комплекс УНИЈА, со јужна ориентација и поглед на Водно. Располага со Приемна с...
Ref. GG 274
7176 Прегледи
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
stole.gjorgjievski@cp2m.mk
Property

Деловен простор за ИЗДАВАЊЕ во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 500 € Квадратура 79 m²

Нудиме деловен простор за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Центар . Деловниот простор е лоциран на 2ри кат во нова зграда со лифт и располага со 79м2 со 4 простории, 2 тоалета и чајна кујна. Просторот е климатизиран и ...
Ref. GG 210
5998 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Деловен простор за издавање во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 450 € Квадратура 88 m²

Нудиме деловен простор-канцеларија за изнајмување во Центар. Просторот располага со 88м2 ( 4 простории, чајна опремена кујна и два тоалета) и се наоѓа на високо приземје. Паркинг обезбеден пред самата...
Ref. GG 123
6092 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk