Деловен Простор од 90 м2 во Центар
900.00€

Опис на имот
Деловен Простор од 90 м2 на атрактивна локација во Центар за Изнајмување. Просторот е лоциран на четврти кат во деловниот комплекс УНИЈА, со јужна ориентација и поглед на Водно. Располага со Приемна соба, 3 Канцеларии, Конференциска соба и 1 тоалет. Деловниот објект има портирница и лифт, видео надзор и паркинг за вработените. Греењето и ладењето се регулирани со сопствено греење и клима уреди. Совршена локација за вашата компанија во деловна зграда, на прометна улица во центарот на Скопје, но сепак тивок и мирен простор за работа (звучна изолација).
Детали за имот
 • Референца: GG 274
 • Статус : Искористено
 • Целокупна квадратура : 90 m²
 • Град : Skopje
 • Населено место : Centar
 • Внатрешна квадратура : 90 m²
 • Соби : 4
 • Цена/m2 : 0.00€
 • Адреса : ---
 • Хипотека :
 • Прегледи : 6819
 • Кат : 4
Функционалности
Контакт
Име*
Телефон*
Емаил*
Порака*

Агент

Stole Gjorgjievski
070 395 262

Детали за агенцијата

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Локација
Симулатор
Сума
Време(Години)
Камата %
Месечна исплата Број на исплати
Вкупна камата Вкупно исплати