Одбери имот

Соби
1
2
3
4
5+
Цена
Tooltip text Tooltip text
Површина
Tooltip text Tooltip text
Референца
Сортирај по:
Имоти за страна:
Вид на преглед :
Property

Нудиме стан дуплекс за ИЗНАЈМУВАЊЕ во ...

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
За закуп: 650 € Квадратура 125 m²

Нудиме стан дуплекс за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Тафталиџе 1 спроти ресторан Сидро. Станот има пространа дневна соба со кујна и трпезарија и тоалет на долниот кат, на горниот кат има 2 спални соби и бања. Греење...
Ref. dom 64
710 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

СТАН ВО КОЗЛЕ НА 2 НИВОА...

Skopje › Skopje › Kozhle
За продажба: 120000 € Квадратура 111 m²

Се продава стан на одлична локација во Козле од 143 м2 од кој 111 м2 станбен дел кој содржи 3 спални соби , 2 купатила и кујна со комфорен дневен простор. Станот има два преубави балкони од 13 м2 и по...
Ref. GG 856
1722 Прегледи
Agent
Century 21 DOM
CENTURY 21 DOM
02 3071 003
Property

Unique Duplex Apartment of 270 m2 near...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 1800 € Квадратура 200 m²

Unique Interior Designed Duplex Apartment 270 m2, near by the City Square for Rent. It is located on the fifth floor of a prestigious residential building. This apartment offers spacious and bright li...
Ref. GG 173
1776 Прегледи
Agent
Admin Century 21 GG's Point
CENTURY 21 GG's Point
072253603