Канцелариски простор за издавање комплетно опремен
670.00€

Опис на имот
Ви препорачуваме интересен канцелариски простор, наменет за компании кои ценат просторен, позитивен, модерен работен простор со многу дневна светлина, голем балкон, наоѓајќи се во Централното градско подрачје каде има многу дополнителни удобности како банки, ресторани, кафетерии и места за храна. Целосно нов канцелариски простор , лоциран на Булевар Партизански Одреди, со оддалеченост од само 700м од Центарот на градот, со прекрасен поглед кон Водно. Канцеларискиот простор е 90м2 кој се состои од еден простран дел од 40-45м2, други 2 одделени канцеларии, опремен кујнски простор, 1 простран балкон , 2 ходника. Канцелариите се опремени со модерен и професионален ентериер кој вклучува практичен и колоритен мебел,голем екран каде ентериерот е базиран на архитектонски дизајн. Греењето е приклучено на централно градско греење, додека разладувањето е со клима уред. Паркингот е регулиран.
Детали за имот
 • Референца: GG 1231
 • Статус : Нов
 • Целокупна квадратура : --- m²
 • Град : Skopje
 • Населено место : Centar
 • Внатрешна квадратура : 90 m²
 • Соби : 3
 • Цена/m2 : 0.00€
 • Адреса : ---
 • Хипотека :
 • Прегледи : 5741
 • Кат : 5
Функционалности
Контакт
Име*
Телефон*
Емаил*
Порака*

Агент

David Nikolovski
070395153

Детали за агенцијата

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Локација
Симулатор
Сума
Време(Години)
Камата %
Месечна исплата Број на исплати
Вкупна камата Вкупно исплати