Деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар
146 820.00€

Опис на имот
Компанијата C21 GG's Point Ви нуди можност за купување на нов деловен простор лоциран во Центар (Градски Парк). Локацијата ја нуди удобноста за деловно работење во Центар но сепак во мирна и тивка околина опкружена со зелен појас. Деловниот простор се наоѓа на 1ви кат во стамбено-деловен објект со лифт. Површината од 123м2 дава можност за удобност во работењето како и можност за посакувана адаптација од страна на новиот сопственик според сопствени потреби. Лоциран во најубавиот дел од Центар на потенцијалниот купувач му ја нуди можноста за уживање во најубавите урбани кафулиња, ресторани, хотел и спа центар и се ова во еден нов и модерен објект. Цената на деловниот простор е без пресметан 18% ДДВ.
Детали за имот
 • Референца: GG 511
 • Статус : Нов
 • Целокупна квадратура : 123 m²
 • Град : Skopje
 • Населено место : Centar
 • Внатрешна квадратура : 112 m²
 • Соби :
 • Цена/m2 : 1 193.00€
 • Адреса : ---
 • Хипотека :
 • Прегледи : 5054
 • Кат : 1
Функционалности
Контакт
Име*
Телефон*
Емаил*
Порака*

Агент

Emilija Nikolovski
072/254-077

Детали за агенцијата

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Локација
Симулатор
Сума
Време(Години)
Камата %
Месечна исплата Број на исплати
Вкупна камата Вкупно исплати