Одбери имот

Соби
1
2
3
4
5+
Цена
Tooltip text Tooltip text
Површина
Tooltip text Tooltip text
Референца
Сортирај по:
Имоти за страна:
Вид на преглед :
Property

Деловен Простор за ЗАКУП во Строгиот Ц...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 1000 € Квадратура 75 m²

Деловен простор за ЗАКУП во Скопје-Центар на крстосницата бул. Партизански Одреди и Климент Охдридски. Деловниот простор е во површина од 75м2 распределени на две нивоа, приземје 35м2 и 1 спрат 40м2. ...
Ref. GG 1321
3619 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Канцелариски простор за издавање компл...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 670 € Квадратура 90 m²

Ви препорачуваме интересен канцелариски простор, наменет за компании кои ценат просторен, позитивен, модерен работен простор со многу дневна светлина, голем балкон, наоѓајќи се во Централното градско ...
Ref. GG 1231
4759 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Канцелариски простор за ИЗДАВАЊЕ!!!...

Skopje › Skopje › Aerodrom
За закуп: 150 € Квадратура 27 m²

Канцелариски простор за издавање , во Аеродром ,Острово во одлична состојба, опремен со канцелариски мебел ,вселив веднаш....
Ref. dom 54
5518 Прегледи
Agent
Stefan Ivanovski
CENTURY 21 DOM
072253797

Property

Канцелариски простор во ПАРК РЕЗИДЕНС ...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 139900 € Квадратура 112 m²

Понуда за ПРОДАЖБА на невселуван канцелариски простор во станебно-комерцијалниот комплекс ПАРК РЕЗИДЕНС. Лоциран покрај градскиот кеј, со отворен поглед кон реката Вардар, канцеларскиот простор е на п...
Ref. GG 968
7744 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 146820 € Квадратура 112 m²

Компанијата C21 GG's Point Ви нуди можност за купување на нов деловен простор лоциран во Центар (Градски Парк). Локацијата ја нуди удобноста за деловно работење во Центар но сепак во мирна и тивка око...
Ref. GG 511
6911 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Издаваме деловен (канцелариски) просто...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
За закуп: 1000 € Квадратура 113 m²

Издаваме деловен (канцелариски) простор позади основно училиште Песталоци на улица Коле Неделковски. Целокупниот простор опфаќа 113 m2 на три поделени нивоа во кој се сместени 6 различни канцеларии со...
Ref. GG 445
7203 Прегледи
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

Деловен (канцелариски) простор позади ...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: Квадратура 142 m²

Издаваме деловен (канцелариски) простор позади Рамстор Мол на улица Јордан Мијалков. Главниот океански простор опфаќа околу 60 метри квадратни има место за минимум 6 работни позиции плус пулт за фронт...
Ref. GG 413
4384 Прегледи
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

Деловен Простор

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 10 € Квадратура 300 m²

Се издава деловен простор од 300 м2 во склоп на бизнис центар. Бизнис центарот е целосно опремен со паркинг простор, обезбедување, ресторан со кафетерија исупермаркет. Секој кат во зградата има 4 нез...
Ref. GG 387
5460 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Канцелариски простор за ИЗНАЈМУВАЊЕ во...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: Квадратура 124 m²

Се нуди празен стан во нова зграда во Центар за канцелариско работење. Станот е лоциран на 4ти кат со лифт. Располага со 135м2 каде се распоредени една пространа отворена просторија со кујна и балкон...
Ref. GG 277
3075 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Деловен Простор од 90 м2 во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 900 € Квадратура 90 m²

Деловен Простор од 90 м2 на атрактивна локација во Центар за Изнајмување. Просторот е лоциран на четврти кат во деловниот комплекс УНИЈА, со јужна ориентација и поглед на Водно. Располага со Приемна с...
Ref. GG 274
5826 Прегледи
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

Деловен простор за ИЗДАВАЊЕ во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 500 € Квадратура 79 m²

Нудиме деловен простор за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Центар . Деловниот простор е лоциран на 2ри кат во нова зграда со лифт и располага со 79м2 со 4 простории, 2 тоалета и чајна кујна. Просторот е климатизиран и ...
Ref. GG 210
4740 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Деловен простор за издавање во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 450 € Квадратура 88 m²

Нудиме деловен простор-канцеларија за изнајмување во Центар. Просторот располага со 88м2 ( 4 простории, чајна опремена кујна и два тоалета) и се наоѓа на високо приземје. Паркинг обезбеден пред самата...
Ref. GG 123
4790 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077