Стан за ПРОДАЖБА во Аеродром
90 000.00€

Опис на имот
Понуда на стан за ПРОДАЖБА лоциран во Аеродром во близина на воен базен во зграда од 2013год градба. Станот е дуплекс 5 и 6ти кат од вкупно 7 ката. На 5тиот кат се распределени отворена дневна конектирана со кујна од масивно костен дрво со нови апарати кои се сеуште под гаранција, директен излез кон балкон и од дневната и од кујната како и еден гостински тоалет.Горниот кат е поврзан со внатрешни скали и на истиот се распределени 3 спални соби, балкон и една бања. Станот се продава со комплет опремена кујна со апарати.
Детали за имот
 • Референца: GG 1061
 • Статус : Искористено
 • Целокупна квадратура : 84 m²
 • Град : Skopje
 • Населено место : Aerodrom
 • Внатрешна квадратура : 0 m²
 • Соби : 3
 • Цена/m2 : 0.00€
 • Адреса : ---
 • Хипотека :
 • Прегледи : 9959
 • Кат : 5
Функционалности
Контакт
Име*
Телефон*
Емаил*
Порака*

Агент

Admin Century 21 GG's Point
072253603

Детали за агенцијата

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Локација
Симулатор
Сума
Време(Години)
Камата %
Месечна исплата Број на исплати
Вкупна камата Вкупно исплати