Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

Apartment for RENT on the Vodno hill...

Skopje › Skopje › Vodno
To rent: 700 € Area m²

An offer for an apartment located on the Vodno hill, an area that is mainly inhabited by the expat community. Located within a 5 minute drive from the center of the city, you will find peace and seren...
Ref. GG 1042
133 Views
Agent
Vladimir Nikolic
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ на Водно...

Skopje › Skopje › Vodno
To rent: 1000 € Area m²

Нудиме стан лоциран во комплексот Соравија на Водно. Станот се наоѓа на 3ти кат со лифт и отворен поглед кон Скопје. Располага со 3 спални од кои едната е мастер спална со сопствена бања и гардеробер...
Ref. GG 1039
21 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Целосно опремен дуплекс од 245 м2 со д...

Skopje › Skopje › Zhdanec
For sale: Area 245 m²

Понуда на луксузно ентериерно обработен стан со двор, во мала станбена зграда со вкупно 3 стана на локација Жданец. Со внатрешна површина од 245м2 распределни на 2 ката, станот на приземје располага с...
Ref. GG 1038
363 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

ПЛАЦ ЗА ПРОДАЖБА ВО ЗЛОКУЌАНИ...

Skopje › Skopje › Zlokukjani
For sale: 570 € Area 8175 m²

Нудиме плац за продажба во непосредна близина на комплекс Александрија на улицата која води кон болница Бардовци. Имотно правната состојба на плацот е чиста и тој се продава во целост. Плацот има 8175...
Ref. dom 5
18 Views
Agent
Stefan Jovanovski
CENTURY 21 DOM


Property

Еднособен стан од 34 + 3 m2 во Карпош ...

Skopje › Skopje › Karposh
For sale: 39999 € Area 34 m²

Понуда на стан за продажба во населба Карпош 2, лоциран позади техничките факултети. Станот се наоѓа во зграда која што е изградена во 70-тите, на кат - високо приземје. Со вкупна површина од 34 м...
Ref. GG 1037
318 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Куќа за изнајмување во Тафталиџе....

Skopje › Skopje › Taftalidje 2
To rent: 1500 € Area 173 m²

Нудиме куќа од 173 м2 за изнајмување во Тафтачиџе, спроти кафе бар Форца. Куќата има приземје и 2 ката и е со ориентација југо-запад....
Ref. dom 3
24 Views
Agent
Erkin Idriz
CENTURY 21 DOM
00389 70 388 360
Property

Целосно опремен дуплекс од 138 + 37 м2...

Skopje › Skopje › Zhdanec
To rent: 950 € Area 138 m²

Понуда на луксузно ентериерно обработен стан, во мала станбена зграда со вкупно 3 стана на локација Жданец. Со внатрешна површина од 138м2 распределни на 2 ката, станот располага со комфорен дневен пр...
Ref. GG 1036
545 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 270 € Area m²

Нудиме стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Центар-Градски sид . Станот располага со светол дневен престој , кујна од отворен тип, 1 соба, и едно купатило. Греењето е регулирано со централно парно греење. Станот е...
Ref. GG 1032
136 Views
Agent
Vladimir Nikolic
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

3-bedroom apartment with a garden for ...

Skopje › Skopje › Vlae 1
To rent: 950 € Area 138 m²

A spacious 3 bedroom apartment with a garden and recreational room located besides the city quay in Vlae, along the Vardar river. With 138 sq.m based on two floors, the apartment consists of a spaciou...
Ref. GG 1029
191 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

We offer a house for rent in Taftalidz...

Skopje › Skopje
To rent: 550 € Area 90 m²

We offer a house of 90 sq.m for rent in Taftalidze. The house has 2 bedrooms and one bathroom. The house is located just behind the University of Tourism and Management and is oriented north-east....
Ref. GG 1028
130 Views
Agent
Erkin Idriz
CENTURY 21 DOM
00389 70 388 360
Property

Offer for an 3+1 apartment for rent ne...

Skopje › Skopje
To rent: 400 € Area 120 m²

We offer an apartment of 120 sq.m for rent on Partizanski Odredi Blvd. near the City Mall. The apartment is on the second floor and has 3 bedrooms, 1 bathroom, 1 toilet and 3 balconies. The apartment ...
Ref. GG 1027
122 Views
Agent
Erkin Idriz
CENTURY 21 DOM
00389 70 388 360
Property

Дуќан во ГТЦ со излог од 11м...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: Area 48 m²

Понуда на дуќан од 48 м2 за изнајмување во Центар, лоциран во ГТЦ. Дуќанот располага со 1 просторија која што има 11м излог и поради фреквентната локација истиот може да се користи за различен вид де...
Ref. GG 1026
68 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

House for RENT

Skopje › Skopje › Bardovci
To rent: 2000 € Area 250 m²

A well presented three bedroom house in the elite neighborhood of Bardovci. Located within a 10 minute drive from the center of the city, you will find peace and serenity away from the city noise. Thi...
Ref. GG 1025
420 Views
Agent
Vladimir Nikolic
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Стан за ПРОДАЖБА

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 82800 € Area 66 m²

Понуда на стан за ПРОДАЖБА како одлична можност за семејно домување на самото подножје на Водно, во мирната и урбана населба Црниче. Станот, со вкупна површина од 72м2 се наоѓа на 1 ви кат во нова згр...
Ref. GG 1023
357 Views
Agent
Vladimir Nikolic
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Стан за ПРОДАЖБА

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 112700 € Area 94 m²

Понуда на стан за ПРОДАЖБА како одлична можност за семејно домување на самото подножје на Водно, во мирната и урбана населба Црниче. Станот, со вкупна површина од 98м2 се наоѓа на 1 ви кат во нова згр...
Ref. GG 1022
313 Views
Agent
Vladimir Nikolic
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Градски Ѕид...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 74990 € Area 67 m²

Нудиме стан за ПРОДАЖБА во Градски Ѕид. Супериорна локација, во самиот центар на градот, зад ОУ "Гоце Делчев" и веднаш до детската градинка "Јасмин". Овој стан е ситуиран на Прв кат, има една спална с...
Ref. GG 1021
875 Views
Agent
Anton Lazareski
CENTURY 21 DOM


Property

Стан за ПРОДАЖБА

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 96600 € Area 80 m²

Понуда на стан за ПРОДАЖБА како одлична можност за семејно домување на самото подножје на Водно, во мирната и урбана населба Црниче. Станот, со вкупна површина од 84м2 се наоѓа на приземје во нова згр...
Ref. GG 1020
467 Views
Agent
Vladimir Nikolic
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Стан за ПРОДАЖБА

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 91200 € Area 70 m²

Понуда на стан за ПРОДАЖБА како одлична можност за семејно домување на самото подножје на Водно. Во мирната населба Црниче со отворен поглед кон Скопје, станот се наоѓа на приземје во нова зграда со...
Ref. GG 1019
72 Views
Agent
Vladimir Nikolic
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Premium Location

Skopje › Skopje › Centar
To rent: Area 265 m²

NEW on the lease market. Commercial property on premium location in downtown Skopje. The property is located on blvd. Kliment Ohridski, stretching from the government building on north, to the south ...
Ref. GG 1017
119 Views
Agent
Darko Kostadinov
CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Property

ДУПЛЕКС СТАН ЗАД УНИВЕРЗАЛНА...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 96000 € Area 108 m²

Се продава стан дуплекс зад Универзална сала во зграда со лифт од 108 м2. Станот е поделен на 2 нивоа , на 1 ниво станот има 72 м2 од кој 62 м2 станбен дел и 10 м2 балкон. На 1 ниво се наоѓаат 2 спалн...
Ref. GG 1016
94 Views
Agent
Stefan Jovanovski
CENTURY 21 DOM


Property

СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 300 € Area 48 m²

Издаваме модерен стан во Дебар маало од 51 м2 со 1 спална соба и 1 купатило. Станот е во нова зграда на 2 спрат со лифт и е целосно опремен. Станот е опремен со нов и модерен мебел. Со станот следи и...
Ref. GG 1014
71 Views
Agent
Stefan Jovanovski
CENTURY 21 DOM


Property

Просторен стан со 2 спални соби во Таф...

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
For sale: 101200 € Area 92 m²

Понуда на стан за продажба во Тафталиџе 1, кај млечен ресторан. Станот е лоциран на 4-ти кат. Со вкупна површина од 92м2, станот располага со комфорен и просторен дневен престој кој се состои од дневн...
Ref. GG 1013
795 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Apartment FOR RENT in Vlae Skopje

Skopje › Skopje › Vlae 1
To rent: 700 € Area 145 m²

Cozy and spacious 145 sqm apartment in Vlae Skopje. Located in peaceful and family oriented neighborhood this apartment is situated on 2/2 floor. Has Two bedrooms, one study room, one master bathroom,...
Ref. GG 1012
222 Views
Agent
Anton Lazareski
CENTURY 21 DOM


Property

СТАН ВО ВЛАЕ

Skopje › Skopje › Vlae 1
To rent: 550 € Area 130 m²

Издаваме нов невселуван стан во Влае во нова зграда со 3 спални соби. Станот е во нова модерна зграда на 2 кат и има 3 спални соби и 2 купатила. Станот е опремен со нов и модерен мебел. Со станот след...
Ref. GG 1009
78 Views
Agent
Anton Lazareski
CENTURY 21 DOM