Tel +389 2 3225 021

Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

Се продава или издава куќа во Влае...

Skopje › Skopje › Vlae 1
For sale: 164800 € Area 178 m²

Куќа од178 м2 за продажба во Влае. Куќата е лоцирана на многу мирна локација, се наоѓа во мала улица и има голем двор од 276 м2. Целиот плац има 454 м2. Куќата има голема и светла дневна соба, трпезар...
Ref. GG 892
138 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point

Property

Се продава Куќа во Ченто на супер лока...

Skopje › Skopje › Gazi Baba
For sale: 81000 € Area 176 m²

Куќата се наоѓа на една од најубавите локации во Ченто. Расплага со одличен распоред за семејно домување. Година на градба 2016 год. Исто така, самото дворно место е прекрасно хортикултурно уредено зо...
Ref. GG 847
92 Views
Agent
Slavoljub Lukikj
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Се Издава Прекрасна Куќа во Влае...

Skopje › Skopje › Vlae 2
To rent: 800 € Area 152 m²

Куќата е на одлична локација во Влае. Располага со три спални соби ,дневна соба, трпезарија кујна, двор, затрворен балкон, три бањи од кои едната е опремена со сауна и џакузи. Климатизирана, сопствено...
Ref. GG 843
337 Views
Agent
Slavoljub Lukikj
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

House for RENT in Zdanec

Skopje › Skopje › Zhdanec
To rent: 1100 € Area 200 m²

A 200m2 house for rent in Zdanec with a great view of Vodno Hill. Located in a very quiet and safe neighborhood suitable for family life. The house has 3 bedrooms, 1 open attic space that can be used ...
Ref. GG 837
119 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

A house for RENT in Trnodol for commer...

Skopje › Skopje › Karposh
To rent: 1500 € Area 300 m²

In Trnodol in a private surrounding but at the same time near Skopje down town , we offer you a house for commercial purpose. It has 400m2 divided on three floors and has 6 rooms for offices, two kit...
Ref. GG 772
141 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

House for RENT and SALE in the Kozle...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: 218000 € Area 221 m²

We offer a house for SALE and RENT in Kozle on the main street (Kozle). The house is fully furnished in a contemporary style. It has 3 bedrooms, 3 toilets, a spacious living room, kitchen, dining ro...
Ref. GG 766
835 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Куќа за ПРОДАЖБА на Водно...

Skopje › Skopje › Vodno
For sale: 465000 € Area m²

Куќа на ПРОДАЖБА лоцирана на Водно под комплекс Соравија. Куќата е со површина од 300м2 и дворно место од 467м2. Квадратурата на куќата е распределена на две единици кои може да се поврзат со внатрешн...
Ref. GG 754
615 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Куќа за ПРОДАЖБА во населба Бардовци....

Skopje › Skopje › Bardovci
For sale: 140000 € Area 135 m²

Понуда на куќа за ПРОДАЖБА како одлична можност за семејно домување во населба Бардовци. Куќата е лоцирана во мирно опкружување во близина на основното училиште Аврам Пишевски. Просторно, куќата се со...
Ref. GG 719
4561 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Понуда на куќа во нас. Бардовци за ПРО...

Skopje › Skopje › Bardovci
For sale: Area 311 m²

Понуда на куќа за ПРОДАЖБА како одлична можност за семејно домување во населба Бардовци. Куќата е лоцирана на мирна локација во близина на резиденциите на диполоматските претставници. Просторно, се ...
Ref. GG 708
653 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Се издава куќа во Бардовци...

Skopje › Skopje › Bardovci
To rent: 900 € Area 301 m²

Се издава куќа од 301 м2 во Бардовци во делот кај белите вили. Куќата се наоѓа на плац од 628 м2 и поседува голем двор од 489 м2. На првиот кат се наоѓа пространа дневна соба со камин и трпезарија, ...
Ref. GG 568
300 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

Се издава куќа од 295 м2во Бардовци к...

Skopje › Skopje › Bardovci
To rent: 900 € Area 295 m²

Се издава куќа од 295 м2во Бардовци кај црквата. Куќата се наоѓа на плац од 585 м2 и поседува голем двор од 472 м2. На првиот кат се наоѓа пространа дневна соба со камин и трпезарија, одвоена кујна ...
Ref. GG 567
283 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point

Property

Одлична пригода, спрат од куќа со посе...

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
To rent: Area 150 m²

Во најтивкиот дел од Тафталиџе близу до странските резиденции, сместен на улица Софиска, со фантастичен поглед кон планината Водно, Ви нудиме стан за закуп. Станот (спрат од куќа) кој располага со 150...
Ref. GG 556
360 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

Издаваме куќа во Влае на три ката...

Skopje › Skopje › Vlae 1
To rent: 750 € Area 259 m²

Имот за Закуп. Куќа од 259 м2 во Влае на три ката лоцирана на мирна и тивка улица. Првиот кат е со посебен влез и има дневна соба поврзана со кујна и трпезарија, две спални соби и купатило. Вториот...
Ref. GG 553
403 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point

Property

Rental Opportunity in Vlae - Close to ...

Skopje › Skopje › Vlae 1
For sale: Area 246 m²

A unique fully furnished property for letting. It is a three story stand alone house convenient to be used as office in the ground floor, and residential unit on the two levels above. It consists of l...
Ref. GG 541
1137 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point

Property

Продажба на Имот на Бул. Илинден...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: Area 360 m²

Лоциран во центарот на градот, најблизок сосед со Владата на Република Македонија, овај имот има еминентна адреса за вашиот бизнис или пак нов дом. Имотот е поделен на два посебни стана, секој на пос...
Ref. GG 540
1117 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

A 280m2 house for rent in Trnodol with...

Skopje › Skopje › Trnodol
To rent: 1800 € Area 280 m²

A 280m2 house for rent in Trnodol with a great view of Skopje. Located in a very quiet and safe neighborhood suitable for family life. The house has 4 bedrooms, 3 bathrooms, 3 balconies and two lar...
Ref. GG 523
515 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

A 256 sq. m. duplex for RENT located i...

Skopje › Skopje › Crniche
To rent: 1800 € Area 256 m²

A 256 sq. m. duplex for RENT located in a stand alone residential building. The apartment consists of living room with dining area and open kitchen with immediate access to a terrace with city view. B...
Ref. GG 517
363 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

4 Bedroom Luxurious Villa for RENT

Skopje › Skopje › Bardovci
To rent: 1700 € Area 300 m²

A well presented four bedroom house in the elite neighborhood of Bardovci. Located within a 10 minute drive from the center of the city, you will find peace and serenity away from the city noise. This...
Ref. GG 479
710 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

A Residential Villa for RENT

Skopje › Skopje › Crniche
To rent: 2000 € Area 300 m²

The living is easy in this impressive, generously proportioned contemporary house with a view of Skopje, located within a 5 minute drive from the city center. The floor plan comprises 3 floors, which...
Ref. GG 477
459 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

We are offering a four bedroom house f...

Skopje › Skopje › Vlae 1
To rent: 1200 € Area 240 m²

A well presented four bedroom house in the quiet neighborhood of Vlae. Located within a 5-10 minute drive from the center of the city, you will find peace and serenity away from the city noise. The ho...
Ref. GG 475
382 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Понуда на нова куќа за ПРОДАЖБА во Бар...

Skopje › Skopje › Bardovci
For sale: 199999 € Area 240 m²

Понуда на новоизградена куќа од 2015 во населба Бардовци. Куќата е распределена на површина од 240м2 на 2 ката. Дополнително располага со 400 м2 дворно место и 4 паркинг места пред објект. Во даденио...
Ref. GG 472
11543 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

An offer for a house to RENT

Skopje › Skopje › Przhino
To rent: 1200 € Area 150 m²

We are offering a house for RENT in the elite neighborhood of Przhino. Located within 3 kilometers from the city center, you will enjoy the peace of Vodno hill while being on a 5 minute drive from eve...
Ref. GG 453
447 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

An offer for a house for SALE

Skopje › Skopje
For sale: Area 154 m²

A well presented four bedroom house in the quiet neighborhood of Kozle. Located within a 5 minute drive from the center of the city and NOVA international highschool, you will find peace and serenity ...
Ref. GG 393
2021 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Apartment for RENT in the elite neighb...

Skopje › Skopje › Trnodol
To rent: Area 106 m²

Apartment for rent in the elite neighborhood Trnodol, Karposh. The apartment has 106m2 and features with one bright and large living room, a dining room, and fully equipped kitchen, as well as one gue...
Ref. GG 301
772 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262