Издаваме куќа во Влае на три ката
750.00€

Property Description
Имот за Закуп. Куќа од 259 м2 во Влае на три ката лоцирана на мирна и тивка улица. Првиот кат е со посебен влез и има дневна соба поврзана со кујна и трпезарија, две спални соби и купатило. Вториот кат е со истиот распоред како првиот, со тоа што преку внатрешни скали е поврзан со поткровјето каде се наоѓа дневна соба со мини кујна, спална соба и тоалет. Секоја од спалните излегува на сопствена тараса. Куќата има две гаражи од по 15м2 и помошни простории од 20м2.
Property details
 • Reference: GG 553
 • Status : Used
 • Gross area : 49 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Vlae 1
 • Interior Area : 259 m²
 • Rooms : 5
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 6900
 • Floor :
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

David Nikolovski
070395153

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments