Стан за ПРОДАЖБА во Козле
Price upon request

Property Description
Компанијата Century21Gg'sPoint Ви ја нуди можноста за домување во мала стамбена зграда во изградба која е во завршна фаза и рок за вселување септември 2018г. Во моментов станот е проектиран со голема дневна соба со трпезарија и кујна од отворен тип, мастер спална со гардаробер и бања, плус две спални со бања и гостински тоалет.Станот е со индивидуално греење, прозори од дрво во комбинација со алуминиум, централен болјер, дабов паркет и керамички плочки и санитарии. Со продажба на станот следува и паркинг место под зграда.
Property details
 • Reference: GG 890
 • Status : Under construction
 • Gross area : 166 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Kozhle
 • Interior Area : 153 m²
 • Rooms : 3
 • Price/m2 : Price upon request
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 9540
 • Floor : 1
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Emilija Nikolovski
072/254-077

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments