СТАН ВО НОВОГРАДБА ВО ХРОМ
47 000.00€

Property Description
Се продава стан во новоградба во Хром од 55 м2 од кој 53 м2 станбен дел и 2 м2 балкон.Станот е во фаза на градба и се наоѓа на 1 спрат и има југо - западна орентација. Станот има 2 спални соби ,1 купатило и преубав дневен престој со кујна.
Property details
 • Reference: GG 880
 • Status : Under construction
 • Gross area : 55 m²
 • Town : Skopje
 • Zone :
 • Interior Area : 53 m²
 • Rooms : 3
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 727
 • Floor : 1
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Century 21 DOM
02 3071 003

Agency Details

CENTURY 21 DOM
0038923071003
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments