Просторен и комплетно реновиран стан со 2 спални соби во Козле на ПРОДАЖБА.
79 000.00€

Property Description
Просторен и комплетно реновиран стан со 2 спални соби во Козле на ПРОДАЖБА. Станот е со вкупна површина од 81 м2 и се наоѓа на прв кат во зграда на 3 ката. Располага со 2 спални соби, дневна соба, трпезарија со кујна, 1 бања и 1 утилити. Во склоп на станот доаѓа и обележано паркинг место во гаражата под зградата. Населбата е урбанизирана но сепак мирна и тивка за живеење.
Property details
 • Reference: GG 824
 • Status : Used
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Kozhle
 • Interior Area : 81 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 16514
 • Floor : 1
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Stole Gjorgjievski
070 395 262

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments