Се нуди стан за ИЗДАВАЊЕ во КИСЕЛА ВОДА
400.00€

Property Description
Се ИЗДАВА наместен стан во Кисела Вода , блиску до Центар. Станот е со површина од 83м2 лоциран на четврти од 4 ката . Станот располага со светол и простран дневен престој со балкон . Во склоп на дневниот престој е и трпезаријата како и кујната плус две спални соби .
Property details
 • Reference: GG 465
 • Status : Used
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Kisela Voda
 • Interior Area : 83 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 6115
 • Floor : 4
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

David Nikolovski
070395153

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments