Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 101600 € Area 75 m²

Нудиме стан за продажба лоциран во Центар до универзална сала. Станот се наоѓа на 5ти кат со вкупно 6 во зграда со лифт.Располага со 80м2 распределени на дневен престој со кујна , две спални соби, ба...
Ref. GG 1156
8377 Views
Agent
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Аеродром...

Skopje › Skopje › Aerodrom
For sale: 90000 € Area m²

Понуда на стан за ПРОДАЖБА лоциран во Аеродром во близина на воен базен во зграда од 2013год градба. Станот е дуплекс 5 и 6ти кат од вкупно 7 ката. На 5тиот кат се распределени отворена дневна конект...
Ref. GG 1061
10104 Views
Agent
072253603
ggpoint@cp2m.mk
Property

Локал за ПРОДАЖБА во Дебар Маало...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
For sale: 270000 € Area 135 m²

Нудиме локал за продажба лоциран во Дебар Маало во нова зграда. Локалот се наоѓа на приземје и располага со 135 м2 отворен простор со директен пристап од улица , голем излог и тоалет. Локалот има вис...
Ref. GG 999
7577 Views
Agent
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 77500 € Area 62 m²

Нудиме стан за ПРОДАЖБА лоциран во Центар. Станот се наоѓа на 5ти кат од вкупно 6 ката во понова зграда со лифт. Располага со 62 м2 кои се распределени на дневна соба со трпезарија и кујна , две спалн...
Ref. GG 997
9560 Views
Agent
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

A 3 room office space for SALE in Park...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 139900 € Area 112 m²

A brand new office space located in the prominent complex Park Residence. Stationed besides the city quay, with an open view of the Vardar river , it is located on the first floor, where there are man...
Ref. GG 968
9459 Views
Agent
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

СТАН ВО КОЗЛЕ НА 2 НИВОА...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: 120000 € Area 111 m²

Се продава стан на одлична локација во Козле од 143 м2 од кој 111 м2 станбен дел кој содржи 3 спални соби , 2 купатила и кујна со комфорен дневен простор. Станот има два преубави балкони од 13 м2 и по...
Ref. GG 856
9054 Views
Agent
02 3071 003
dom@cp2m.mk
Property

A 3 bedroom apartment for RENT.

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 120000 € Area 109 m²

An offer for an apartment for RENT in the center of the city. The apartment is 109 sq.m and located on the first floor of a seven-story building. The apartments comprises of a spacious living and dini...
Ref. GG 577
8169 Views
Agent
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ПРОДАВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Karposh 3
For sale: 50000 € Area 49 m²

Стан на ПРОДАЖБА од 49 м2 во Карпош 3, на 8ми кат. Станот е јужно ориентиран, и располага со дневен престој кој искача на тераса и има отворен поглед кон Водно, одвоена кујна и една спална соба и бањ...
Ref. GG 566
12329 Views
Agent
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 146820 € Area 112 m²

Компанијата C21 GG's Point Ви нуди можност за купување на нов деловен простор лоциран во Центар (Градски Парк). Локацијата ја нуди удобноста за деловно работење во Центар но сепак во мирна и тивка око...
Ref. GG 511
8234 Views
Agent
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

A modern 2 bedroom apartment for SALE....

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
For sale: 107000 € Area 85 m²

We are offering a luxurious, extraordinary and uninhabited apartment in a new building for SALE, which would be a great housing opportunity in Taftalidje 1.The apartment comprises of a spacious livin...
Ref. GG 491
19562 Views
Agent
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОД...

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 80000 € Area 71 m²

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА во нас. Црниче, во близина на Симпо со ориентација исток-југ. Станот поседува 76 м2 од кои 5м2 се во балкони. Нашата понуда е одлична прилика за домување на ...
Ref. GG 438
10995 Views
Agent
070 395 262
stole.gjorgjievski@cp2m.mk
Property

Стан од 120м2 на ПРОДАЖБА лоциран поре...

Skopje › Skopje › Vodno
For sale: 138000 € Area m²

Нудиме стан на ПРОДАЖБА од 120м2 лоциран на Водно. Станот е на 1ви кат од станбена зграда во употреба од 2012та година. Станот располага со дневен престој со директен пристап на балкон, со трпезарија ...
Ref. GG 101
6585 Views
Agent
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk