СТАН ВО КОЗЛЕ НА 2 НИВОА
120 000.00€

Property Description
Се продава стан на одлична локација во Козле од 143 м2 од кој 111 м2 станбен дел кој содржи 3 спални соби , 2 купатила и кујна со комфорен дневен простор. Станот има два преубави балкони од 13 м2 и подрум од 10 м2. Станот има функционален распоред со преубав поглед. Станот има југ - север - исток орентација. Станот е во одлична состојба и нуди комфорност во живеењето .
Property details
 • Reference: GG 856
 • Status : Used
 • Gross area : 143 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Kozhle
 • Interior Area : 111 m²
 • Rooms : 3
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 9148
 • Floor : 2
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Century 21 DOM
02 3071 003

Agency Details

CENTURY 21 DOM
0038923071003
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments