Понуда на стан за ПРОДАВАЊЕ
50 000.00€

Property Description
Стан на ПРОДАЖБА од 49 м2 во Карпош 3, на 8ми кат. Станот е јужно ориентиран, и располага со дневен престој кој искача на тераса и има отворен поглед кон Водно, одвоена кујна и една спална соба и бања. Паркинг просторот е уреден пред зградата .
Property details
 • Reference: GG 566
 • Status : Used
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Karposh 3
 • Interior Area : 49 m²
 • Rooms : 1
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 12412
 • Floor : 8
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

David Nikolovski
070395153

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments