Одлична понуда на стан под закуп во строгиот центар на градот!
400.00€

Property Description
Одлична понуда на стан под закуп во строгот центар на градот! Станот се наоѓа позади универзална сала и располага со 100м2, распределени во две спални соби, една работна соба, два тоалета, една тераса и голема дневна соба. Станот е луксузно уреден во ретро стил кој му дава специфична топлина на просторот.
Property details
 • Reference: GG 529
 • Status : Used
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Centar
 • Interior Area : 100 m²
 • Rooms : 3
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 3846
 • Floor : 1
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Stole Gjorgjievski
070 395 262

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments