Стан за ПРОДАЖБА во Центар
101 600.00€

Property Description
Нудиме стан за продажба лоциран во Центар до универзална сала. Станот се наоѓа на 5ти кат со вкупно 6 во зграда со лифт.Располага со 80м2 распределени на дневен престој со кујна , две спални соби, бања, гостински тоалет и остава. Греењето во станот е регулирано преку топлификација. Станот е западно ориентиран.
Property details
 • Reference: GG 1156
 • Status : Used
 • Gross area : 80 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Centar
 • Interior Area : 75 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 8463
 • Floor : 5
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Emilija Nikolovski
072/254-077

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments