Стан од 120м2 на ПРОДАЖБА лоциран поред пешачката стаза на Водно.
138 000.00€

Property Description
Нудиме стан на ПРОДАЖБА од 120м2 лоциран на Водно. Станот е на 1ви кат од станбена зграда во употреба од 2012та година. Станот располага со дневен престој со директен пристап на балкон, со трпезарија и отворена кујна. Станот има три спални соби, од кои родителската има сопствена бања, а останатите две делат една бања која служи и како гостински тоалет. Распределбата на просторот во самиот стан во согласност со висината на плафонот дефинираат комфортно домување адекаватно за 4-члено семејство. Зградата е лоцирана на мирно место во паркот на подножјето на Водно, при што обезбедува висок степен на приватност, како и безбедност. Станот се нуди на продажба заедно со едно гаражно место.
Property details
 • Reference: GG 101
 • Status : Used
 • Gross area : 120 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Vodno
 • Interior Area : 0 m²
 • Rooms : 4
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 6638
 • Floor :
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Emilija Nikolovski
072/254-077

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments