Стан за ПРОДАЖБА во Центар
77 500.00€

Property Description
Нудиме стан за ПРОДАЖБА лоциран во Центар. Станот се наоѓа на 5ти кат од вкупно 6 ката во понова зграда со лифт. Располага со 62 м2 кои се распределени на дневна соба со трпезарија и кујна , две спални соби и една бања. Целиот стан е со југ ориентација со што се добива светлина,топлина и отворен поглед. Локацијата ги нуди сите удобности на станарите во поглед на училишта, градинки, маркети, и брза конекција со останатите населби преку близината на автобуските станици. Станот има сопствено гаражно место кое се доплаќа 5000 евра надвор од цената на станот.
Property details
 • Reference: GG 997
 • Status : Used
 • Gross area : 62 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Centar
 • Interior Area : 62 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 9257
 • Floor : 5
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Emilija Nikolovski
072/254-077

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments