Tel +389 2 3225 021

Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

Канцелариски простор за ИЗНАЈМУВАЊЕ во...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 800 € Area m²

Деловен простор за изнајмување во центар, на Рекорд. Распространет на квадратура од 108 м2 се состои од 6 простории ,кујна и два тоалета. Просторот е лоциран на 1ви кат. Греењето е регулирано со елект...
Ref. GG 921
1 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

APARTMENT FOR RENT

Skopje › Skopje › Kisela Voda
To rent: 300 € Area 53 m²

In just few minutes away from the city canter we are offering excellent opportunity for rent. The apartment is on the forth floor from six in a building with elevator. The apartment is fully furnished...
Ref. GG 920
6 Views
Agent
Mia Ivana Mitrovska
CENTURY 21 GG's Point
+389 72 253 732
Property

MODERN APARTMENT IN KOZLE

Skopje › Skopje › Kozhle
To rent: 600 € Area 74 m²

We are offering family and modern apartment for rent in the most beautiful part of Kozle.The apartment is on the first floor, in a small modern building with elevator and video surveillance. The apar...
Ref. GG 917
135 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

MODERN AND COMFORTABLE APARTMENT NEAR ...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 550 € Area 150 m²

We are offering luxury apartment for rent in the most beautiful part of centre of town near to Ramstor Mall. The apartment is on the fifth floor, in a modern building with elevator. The apartment hav...
Ref. GG 916
45 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

MODERN APARTMENT IN DEBAR MAALO

Skopje › Skopje › Debar Maalo
To rent: 330 € Area 69 m²

We are offering modern apartment for rent in the most beautiful part of Skopje - Debar maalo..The apartment is on forth floor, in a modern building with elevator and video surveillance. The apartment...
Ref. GG 915
9 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

ДУЌАН ВО ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН...

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
To rent: 550 € Area 67 m²

Издаваме дуќан во Тафталиџе во близина на Млечен во нова зграда на приземје од 67 м2. Дуќанот е на одлична локација гледа кон улица и може да се користи за различна намена. Дуќанот има внатрешна површ...
Ref. GG 914
6 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

An office space for RENT in the Center...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 300 € Area 55 m²

We offer you an apartment for rent in the center of Skopje, suitable for an office or administrative work. The apartment is located on the third floor of a commercial and residential building. The apa...
Ref. GG 912
46 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Comfort Apartment for RENT !

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 270 € Area 49 m²

In the center of the city, near the Catholic Church, we offer you a warm, comfort apartment for RENT. The apartment is located on the 3rd floor of 5 floors, in the building with elevator. In the area ...
Ref. GG 908
110 Views
Agent
Velika Gocevska
CENTURY 21 GG's Point
070388360
Property

An apartment in the diplomatic residen...

Skopje › Skopje › Vodno
To rent: 550 € Area 93 m²

An offer for an apartment located on the Vodno hill, an area that is mainly inhabited by the expat community. The apartment is on the second floor of a four story building on a segregated street with ...
Ref. GG 904
123 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Business space for RENT in Center /Дел...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 2000 € Area 188 m²

We offer business premises for rent located in Centar in a new building with elevator. It is on mezzanine and has 188m2 distributed in 7 offices, 2 tea kitchens and 4 toilets (male / female). The hei...
Ref. GG 901
165 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Во најубавиот дел во Скопје, Дебар Маа...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
To rent: 300 € Area 67 m²

Во најубавиот дел во Скопје, Дебар Маало и во непосредна близина на Градежен Факултет на тивка и непрометна улица се издава деловен простор. Просторот е со големина од 67м2 и има дворно место од 15 м2...
Ref. GG 900
75 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

СТАН ВО КОЗЛЕ

Skopje › Skopje › Kozhle
To rent: 350 € Area 97 m²

Издаваме стан во Козле во непосредна близина на Веро 2. Станот е во одлична состојба има 3 спални соби и 2 купатила. Станот е реновиран , опремен со убав мебел и е достапен за различен тип на клиенти ...
Ref. GG 899
316 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

Apartment in the center of Skopje !

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 300 € Area 58 m²

We offer you a great apartment for rent in the center of Skopje, suitable for family living or office and administrative work. On the first floor In a building with elevator, on 58 m2 the tenant, will...
Ref. GG 894
187 Views
Agent
Velika Gocevska
CENTURY 21 GG's Point
070388360
Property

Се продава или издава куќа во Влае...

Skopje › Skopje › Vlae 1
For sale: 164800 € Area 178 m²

Куќа од178 м2 за продажба во Влае. Куќата е лоцирана на многу мирна локација, се наоѓа во мала улица и има голем двор од 276 м2. Целиот плац има 454 м2. Куќата има голема и светла дневна соба, трпезар...
Ref. GG 892
138 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point

Property

Гарсоњера за издавање на Водњанска...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 220 € Area 36 m²

Гарсоњера во нова зграда, одлична позиција за секојдневно функционирање низ центарот без автомобил. Непосредна близина на Клинички Центар....
Ref. GG 887
104 Views
Agent
Slavoljub Lukikj
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Се издава модерен стан во Тафталиџе...

Skopje › Skopje
To rent: 350 € Area 38 m²

Се издава нов стан , со една спална соба и тоалет. Станот е лоциран нa 2ри кат и ги задоволува сите стандарди на современото живеење....
Ref. GG 884
195 Views
Agent
Maria Chapragoska
CENTURY 21 GG's Point
072254084
Property

NEW APARTMENT FOR RENT , SUITABLE FOR ...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 300 € Area 49 m²

We offer a brand new apartment in the Center of Skopje suitable for office or administrative work but also for groups or families. The apartment is located in new building with elevator ,year 2017, on...
Ref. GG 883
105 Views
Agent
Velika Gocevska
CENTURY 21 GG's Point
070388360
Property

Се издава деловен простор...

Skopje › Skopje
To rent: 200 € Area 44 m²

Се издава деловен простор во КАРПОШ 3 Лептокарија. Погоден за ординација, канцеларија и сл. Со 2 работни соби , тоалет и чекална. Деловниот простор е атрактивен во одлична состојба и може да се кори...
Ref. GG 877
70 Views
Agent
Maria Chapragoska
CENTURY 21 GG's Point
072254084
Property

MODERN APARTMENT IN KOZLE

Skopje › Skopje › Kozhle
To rent: 1100 € Area 140 m²

We are offering luxury apartment for rent in the most beautiful part of Kozle.The apartment is on the second floor, in a small modern building with elevator. The apartment have 3 big bedrooms , 2 bath...
Ref. GG 876
97 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

FAMILY AND MODERN APARTMENT IN KOZLE...

Skopje › Skopje › Kozhle
To rent: 1200 € Area 140 m²

We are offering family and modern apartment for rent in the most beautiful part of Kozle.The apartment is on the third floor, in a small modern building with elevator and video surveillance. The apar...
Ref. GG 875
74 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

Се издава Деловен Простор кај Рампа...

Skopje › Skopje › Kisela Voda
To rent: 380 € Area 65 m²

Деловниот простор се издава наместен на супер локација за канцелариско работење.На одалеченост на само пет минути пешки од центарот на градот.Во непосредна плизина ви се банки и останати институции за...
Ref. GG 870
105 Views
Agent
Slavoljub Lukikj
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

APARTMENT FOR RENT IN FLATIRON BULDING...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 250 € Area 40 m²

We are offering a new apartment for RENT in the attractive Flatiron building. The apartment is offering one living room connected with the kitchen, one bedroom and one bathroom. The location is offeri...
Ref. GG 862
172 Views
Agent
Mia Ivana Mitrovska
CENTURY 21 GG's Point
+389 72 253 732
Property

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ЦЕНТ...

Skopje › Skopje › Centar
To rent: 980 € Area 147 m²

Деловен простор за изнајмување во центар, на Партизанска. Распространет на квадратура од 150 м2 се состои од приемен дел, 2 помали канцеларии и 1 голема канцеларија со сопствен тоалет и двоен влез, ку...
Ref. GG 853
108 Views
Agent
Mia Ivana Mitrovska
CENTURY 21 GG's Point
+389 72 253 732
Property

A luxury estate located on the hilltop...

Skopje › Skopje › Vodno
To rent: Area 551 m²

A luxury estate located on the hilltops of Vodno in a quit residential neighborhood. The estate has approx. 300 sq. m. of private yard and a house of 700 sq. m. on three levels. The property has multi...
Ref. GG 850
70 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262