Tel +389 2 3225 021

Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

СТАН ВО СКОПЈАНКА

Skopje › Skopje › Aerodrom
For sale: 97000 € Area 91 m²

Продаваме стан во Скопјанка на 5 кат од 102 м2 од кој 91 м2 е станбен дел со 3 спални соби и 2 купатила и 11 м2 помошни простории и балкони. Станот има убав распоред со соба за дневен престој и кујна ...
Ref. GG 927
1 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

СТАН КАЈ ГЕТ КАФЕ

Skopje › Skopje › Aerodrom
For sale: 88000 € Area 87 m²

Продаваме стан кај Гет Кафе во Аеродром од 93 м2 од кој 87 м2 станбен дел и 6 м2 балкони и помошни простории. Станот е во зграда со лифт и има јужна и западна орентација. Станот има преубав интимен р...
Ref. GG 926
1 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

Plac za prodazba vo Krnjevo

Skopje › Skopje › Krnjevo (Karadak Maalo
For sale: 50000 € Area 161 m²

Prodavame katasterska parcela vo Krnjevo vo prv red so pogled kon bulevar. Parcelata ima 161m2 i vo ramkite na istata se naogaat uste dve katasterski parceli. Parcelata ima cista imotno pravna sostojb...
Ref. GG 919
6 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

Локал за ПРОДАЖБА во Карпош 2...

Skopje › Skopje › Karposh 2
For sale: 99000 € Area 55 m²

Нудиме локал за продажба лоциран во Карпош 2 во нова зграда. Локалот се наоѓа на приземје и располага со 55м2 отворен простор со директен пристап од улица , голем излог и тоалет. Локалот одговара за ...
Ref. GG 896
106 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Се продава стан во Мичурин...

Skopje › Skopje › Aerodrom
For sale: 60350 € Area 71 m²

Се продава стан во Мичурин во мирна уличка. Станот е со површина од 71 м2 и 4 м2 подрум. Станот располага со дневна соба, кујна и трпезарија ,две спални соби и бања. Греењето е регулирано со градско ...
Ref. GG 893
113 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point

Property

Се продава или издава куќа во Влае...

Skopje › Skopje › Vlae 1
For sale: 164800 € Area 178 m²

Куќа од178 м2 за продажба во Влае. Куќата е лоцирана на многу мирна локација, се наоѓа во мала улица и има голем двор од 276 м2. Целиот плац има 454 м2. Куќата има голема и светла дневна соба, трпезар...
Ref. GG 892
138 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point

Property

Стан за ПРОДАЖБА во Козле...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: 190000 € Area 130 m²

Компанијата Century21Gg'sPoint Ви ја нуди можноста за домување во мала стамбена зграда во изградба која е во завршна фаза и рок за вселување септември 2018г. Во моментов станот е проектиран со голема ...
Ref. GG 891
752 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Козле...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: Area 153 m²

Компанијата Century21Gg'sPoint Ви ја нуди можноста за домување во мала стамбена зграда во изградба која е во завршна фаза и рок за вселување септември 2018г. Во моментов станот е проектиран со голема ...
Ref. GG 890
8730 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Се продава опремен Дуќан Кафич...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 54000 € Area 38 m²

Дуќанот се наоѓа на многу добра фреквентна локација и истиот може да се користи и за други намени и дејности зависно од потребите.Се продава комплетно опремен или празен зависно од потребите на купув...
Ref. GG 885
87 Views
Agent
Slavoljub Lukikj
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

СТАН ВО НОВОГРАДБА ВО ХРОМ...

Skopje › Skopje
For sale: 47000 € Area 53 m²

Се продава стан во новоградба во Хром од 55 м2 од кој 53 м2 станбен дел и 2 м2 балкон.Станот е во фаза на градба и се наоѓа на 1 спрат и има југо - западна орентација. Станот има 2 спални соби ,1 купа...
Ref. GG 880
97 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КАРПОШ 4...

Skopje › Skopje › Karposh
For sale: 330000 € Area 153 m²

Се продава/издава деловен простор во Карпош 4 од 153 м2 . Деловниот простор се наоѓа на атрактивна локација во Карпош 4 со поглед кон Партизанска. Деловниот простор има 153 м2 и располога со кујна , т...
Ref. GG 860
131 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

СТАН ВО КОЗЛЕ НА 2 НИВОА...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: 120000 € Area 111 m²

Се продава стан на одлична локација во Козле од 143 м2 од кој 111 м2 станбен дел кој содржи 3 спални соби , 2 купатила и кујна со комфорен дневен простор. Станот има два преубави балкони од 13 м2 и по...
Ref. GG 856
153 Views
Agent
Zlatko Kacarski
CENTURY 21 GG's Point
072253797
Property

Се продава Куќа во Ченто на супер лока...

Skopje › Skopje › Gazi Baba
For sale: 81000 € Area 176 m²

Куќата се наоѓа на една од најубавите локации во Ченто. Расплага со одличен распоред за семејно домување. Година на градба 2016 год. Исто така, самото дворно место е прекрасно хортикултурно уредено зо...
Ref. GG 847
92 Views
Agent
Slavoljub Lukikj
CENTURY 21 GG's Point
072253582
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Кисела Вода...

Skopje › Skopje › Kisela Voda
For sale: 75000 € Area 99 m²

Се нуди стан за ПРОДАЖБА лоциран во Кисела Вода спроти економското училиште. Станот се наоѓа на 5ти кат во зграда без лифт градена на почетокот на деведесетите години но за прв пат е вселен во 2004 го...
Ref. GG 831
4569 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Нов невселуван стан за ПРОДАЖБА во Ка...

Skopje › Skopje › Karposh
For sale: 97200 € Area m²

Нудиме нов невселуван стан за ПРОДАЖБА лоциран во Карпош 2. Станот се наоѓа на 7ми кат од вкупно 9 ката во нова зграда со простран лифт. Располага со 81 м2 кои се распределени на влезен ходник, дне...
Ref. GG 828
15 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Просторен и комплетно реновиран стан с...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: 79000 € Area 81 m²

Просторен и комплетно реновиран стан со 2 спални соби во Козле на ПРОДАЖБА. Станот е со вкупна површина од 81 м2 и се наоѓа на прв кат во зграда на 3 ката. Располага со 2 спални соби, дневна соба, трп...
Ref. GG 824
14955 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

Нудиме стан за ПРОДАЖБА во Црниче....

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 171000 € Area 190 m²

We offer an apartment for sale in Crnice. The apartment is located on the third floor in a small 3-storey residential building without a lift. The apartment has 190 m2 and has a large and bright livin...
Ref. GG 822
12 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖ...

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 99900 € Area 118 m²

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА во Црниче. Станот поседува 118м2. Нашата понуда е одлична прилика за домување на пешачко растојание до центарот на градот, а сепак да уживате на убавините кои ...
Ref. GG 781
1372 Views
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
Property

Понуда на стан за продажба на Водно....

Skopje › Skopje › Vodno
For sale: Area 257 m²

Понуда на стан за продажба во резиденцијалниот дел од Водно. Станот се наоѓа во зграда која што е изградена 2002 година и истата се состои од 3 станбени единици. Станот се состои од 257м2 распределни ...
Ref. GG 778
287 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

A 3 bedroom apartment in the gated com...

Skopje › Skopje › Orman
For sale: 185000 € Area 176 m²

"Verina" is a peaceful gated township of condominiums that sports towers of elegantly styled apartments surrounding a central green court yard with 2 lakes and a pool, liberally sprinkled with landsca...
Ref. GG 767
1257 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

House for RENT and SALE in the Kozle...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: 218000 € Area 221 m²

We offer a house for SALE and RENT in Kozle on the main street (Kozle). The house is fully furnished in a contemporary style. It has 3 bedrooms, 3 toilets, a spacious living room, kitchen, dining ro...
Ref. GG 766
835 Views
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
Property

Сосема Поинаков Вид на Домување....

Skopje › Skopje › Centar
For sale: Area 124 m²

Заедно Создаваме Живот со Стил. Нов стан од 124 м2 и 6м2 балкон во строгиот центар на градот. Станот е лоциран во зграда заштитена преку програмата за културно наследство и е изградена во 1938 год. Ст...
Ref. GG 761
4850 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

Куќа за ПРОДАЖБА на Водно...

Skopje › Skopje › Vodno
For sale: 465000 € Area m²

Куќа на ПРОДАЖБА лоцирана на Водно под комплекс Соравија. Куќата е со површина од 300м2 и дворно место од 467м2. Квадратурата на куќата е распределена на две единици кои може да се поврзат со внатрешн...
Ref. GG 754
615 Views
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
Property

На продажба се нудат луксузни апартман...

Skopje › Skopje › Sopishte
For sale: 56000 € Area 63 m²

На продажба се нудат луксузни апартмани.Комплексот се наоѓа на 600м надморска височина, во мирна и зелена околина. Овој комплекс нуди уникатна можност за живеење во здрава и чиста околина, надвор од г...
Ref. GG 750
525 Views
Agent
Jasna Naceva
CENTURY 21 GG's Point