Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

Одлична понуда, стан во Скопје City To...

Skopje › Skopje › Karposh 3
For sale: 135000 € Area 106 m²

Одлична понуда, стан во Скопје City Tower 106m^2 со директен пристап до City Mall и паркинг. Во зградата има 24 часовно осигурување и е поврзана нa парно. Станот има одлична изолација. Опремен со: ...
Ref. GG 1256
134 Views
Agent
070 395 262
Property

Ретка Можност - Стан на Продажба во Гр...

Skopje › Skopje
For sale: 161900 € Area 128 m²

Нудиме стан на ПРОДАЖБА во Градски Зид во блокот познат по ресторан Победа. Станот располага со вкупно 153м2 и ориентација кон север/исток на дневниот престој и југ/запад на интимниот дел. Дневниот ...
Ref. GG 1255
2033 Views
Agent
+389 2 3225 021
Property

Стан за продажба во Карпош...

Skopje › Skopje › Karposh 4
For sale: 64800 € Area 73 m²

Станот е со површина од 73m2 + 16m2 две тераси + 6m2 подрум. Има 2 комотни спални соби со сончева јужна ориентација, дневна соба со одвоен трпезариски дел и кујна со природна светлина од две страни. Д...
Ref. GG 1241
153 Views
Property

Apartment for sale in Vodno

Skopje › Skopje › Vodno
For sale: Area 103 m²

Нудиме стан за ПРОДАЖБА од 103м2 лоциран на Водно. Зградата е лоцирана на мирно место во паркот на подножјето на Водно, при што обезбедува висок степен на приватност, како и безбедност. Станот распола...
Ref. GG 1240
289 Views
Agent
070 395 262
Property

Се продава градежна парцела во ЖДАНЕЦ...

Skopje › Skopje › Zhdanec
For sale: Area m²

Нудиме за продажба градежна парцела во Жданец. Површина 608м2, П+1+Пк, висина 8,80м....
Ref. GG 1239
94 Views
Agent
070 395 262
Property

Нудиме деловен простор за ПРОДАЖБА лоц...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 66000 € Area 44 m²

Нудиме деловен простор за ПРОДАЖБА лоциран во Центар наспроти ресторан Воденица. Објектот има самостоен влез и се наоѓа на приземје. Располага со 44м2 површина, помошна просторија, тоалет и мини терас...
Ref. GG 1235
58 Views
Agent
070 395 262
Property

Стан за продажба на Водно...

Skopje › Skopje › Vodno
For sale: Area 93 m²

Нудиме стан за ПРОДАЖБА од 93м2 лоциран на Водно. Зградата е лоцирана на мирно место во паркот на подножјето на Водно, при што обезбедува висок степен на приватност, како и безбедност. Станот располаг...
Ref. GG 1227
86 Views
Agent
070 395 262
Property

Плац за продажба во Злокуќани...

Skopje › Skopje › Zlokukjani
For sale: 133000 € Area m²

Нудиме плац за градба со намена Г3 (деловен објект) со параметри П+3 и висина 14метри. Плацот е со површина од 665м2 и е лоциран на втора линија од главната улица во Злокуќани во близина на клиниката ...
Ref. GG 1212
137 Views
Agent
072/254-077
Property

Се продава стан во Центар, над Зегин П...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 126500 € Area 116 m²

Се продава стан во Центар, над Зегин Партизанска, во непосредна близина на Буњаковец пазар. Станот е лоциран на 5ти спрат во кула од 7 спрата со лифт. Станот е со големина од 110м2 и располага со еде...
Ref. GG 1206
121 Views
Agent
070 395 262
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Тафталиџе во близи...

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
For sale: 110000 € Area 88 m²

Стан за ПРОДАЖБА во Тафталиџе во близина на гимназија НОВА. Изграден во 2014та година, се наоѓа на осми кат во модерна зграда со лифт од 9 ката. Располага со светол и простран дневен престој со отворе...
Ref. GG 1189
3888 Views
Agent
070 395 262
Property

Локал за ПРОДАЖБА во Центар-ГТЦ...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 185000 € Area 99 m²

Нудиме локал за продажба лоциран во централното градско јадро Градски Трговски Центар.Локалот располага со квадратура од 99м2 со поглед на Жена парк. Локалот се наоѓа на 1ви кат и одговара за сите деј...
Ref. GG 1188
175 Views
Agent
072/254-077
Property

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖ...

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 130000 € Area 136 m²

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА на падините на планината Водно, во близина на Панорама. Станот поседува 136 м2 од кои 9м2 се во балкони. Нашата понуда е одлична прилика за домување на пешачко...
Ref. GG 1184
3303 Views
Agent
070 395 262
Property

Понуда на стан во Аеродром со 3 спални...

Skopje › Skopje › Aerodrom
For sale: 105000 € Area 121 m²

Понуда на стан во Аеродром со 3 спални соби на ПРОДАЖБА. Станот е со вкупна површина од 121 м2 и е лоциран на 3 кат во зграда со 3 ката. Истиот располага со дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални...
Ref. GG 1173
187 Views
Agent
070 395 262
Property

Канцеларија за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 216200 € Area 94 m²

Нудиме канцелариски простор за продажба лоциран во Центар во нова станбено-деловна зграда на мезанин. Деловниот простор располага со 94м2 отворен дел , мини кујна и тоалет со поглед од една страна на ...
Ref. GG 1158
387 Views
Agent
072/254-077
Property

Локал за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: Area 74 m²

Нудиме локал за продажба лоциран во Центар на приземје со директен пристап од булевар. Локалот е 74м2 со два влеза од улица и еден излез од задниот дел на зградата, отворен простор со еден тоалет.Подо...
Ref. GG 1157
529 Views
Agent
072/254-077
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 101600 € Area 75 m²

Нудиме стан за продажба лоциран во Центар до универзална сала. Станот се наоѓа на 5ти кат со вкупно 6 во зграда со лифт.Располага со 80м2 распределени на дневен престој со кујна , две спални соби, ба...
Ref. GG 1156
430 Views
Agent
072/254-077
Property

Apartment FOR SALE in Ohrid-Peshtani...

Ohrid
For sale: 79500 € Area m²

We offer apartment for SALE in Ohrid-beginning of Peshtani area. The apartment is located in new building which is waterfront property and with private beach. The property is on the 4th floor without ...
Ref. GG 1128
604 Views
Agent
072/254-077
Property

Деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 127400 € Area 80 m²

Нудиме деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар во близина на Универзална сала лоциран на високо приземје во станбено-деловен објект. Зградата е новоградба од 2013год и има сопствен паркинг и соптвен ма...
Ref. GG 1126
488 Views
Agent
072/254-077
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 130000 € Area m²

Нудиме стан за ПРОДАЖБА лоциран во Центар во близина на Билна аптека. Станот се наоѓа на 2ри кат и е ориентиран југ-север. Располага со простран дневен престој со трпезарија како и голем заграден балк...
Ref. GG 1125
1189 Views
Agent
072/254-077
Property

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖ...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 100000 € Area 85 m²

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА во Центар. Станот поседува 85м2 плус паркинг место во гаража од 16м2. Нашата понуда е одлична прилика за домување на пешачко растојание до центарот на градот, ...
Ref. GG 1121
197 Views
Agent
070 395 262
Property

Се продава и издава прекрасен стан во ...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 78000 € Area 78 m²

Се продава и издава прекрасен стан во Центар со површина од 78м2 и располага со голема и светла дневна соба која излегува на сопствена тераса, кујна, трпезарија, две спални соби и две бањи. Самиот рас...
Ref. GG 1118
147 Views
Agent
070 395 262
Property

Стан со 2 спални во Кисела Вода - Раса...

Skopje › Skopje › Kisela Voda
For sale: 72300 € Area 77 m²

Понуда на стан за продажба во нас. Кисела Вода - Расадник. Станот е лоциран во зграда која што е изградена во 2011, на 4 кат од вкупно 6. Станот е со вкупна површина од 77 м2 од кои што 69 м2 се внатр...
Ref. GG 1116
1262 Views
Property

Станбена единица со двор во комплекс о...

Skopje › Skopje › Bardovci
For sale: 169520 € Area 163 m²

Модернa станбенa единицa со двор во комплекс од затворен тип распределена на приземје и 2 ката во населба Бардовци. Комплексот нуди 24 часовен надзор, обезбедување и заеднички базен. Приземјето се со...
Ref. dom 43
1109 Views
Property

Нов стан за ПРОДАЖБА во Дебар Маало...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
For sale: 154000 € Area m²

Нов стан од 110 м2 во центар на градот, Дебар Маало. Станот е лоциран во зграда која е комплетно реновирана во поглед на изолација, влезниот дел е регулиран со кодирана врата како и комплетно сменети ...
Ref. GG 1107
751 Views
Agent
072/254-077