Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 101600 € Area 75 m²

Нудиме стан за продажба лоциран во Центар до универзална сала. Станот се наоѓа на 5ти кат со вкупно 6 во зграда со лифт.Располага со 80м2 распределени на дневен престој со кујна , две спални соби, ба...
Ref. GG 1156
4455 Views
Agent
072/254-077
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Аеродром...

Skopje › Skopje › Aerodrom
For sale: 90000 € Area m²

Понуда на стан за ПРОДАЖБА лоциран во Аеродром во близина на воен базен во зграда од 2013год градба. Станот е дуплекс 5 и 6ти кат од вкупно 7 ката. На 5тиот кат се распределени отворена дневна конект...
Ref. GG 1061
6156 Views
Property

Локал за ПРОДАЖБА во Дебар Маало...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
For sale: 270000 € Area 135 m²

Нудиме локал за продажба лоциран во Дебар Маало во нова зграда. Локалот се наоѓа на приземје и располага со 135 м2 отворен простор со директен пристап од улица , голем излог и тоалет. Локалот има вис...
Ref. GG 999
3831 Views
Agent
072/254-077
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 77500 € Area 62 m²

Нудиме стан за ПРОДАЖБА лоциран во Центар. Станот се наоѓа на 5ти кат од вкупно 6 ката во понова зграда со лифт. Располага со 62 м2 кои се распределени на дневна соба со трпезарија и кујна , две спалн...
Ref. GG 997
4918 Views
Agent
072/254-077
Property

A 3 room office space for SALE in Park...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 139900 € Area 112 m²

A brand new office space located in the prominent complex Park Residence. Stationed besides the city quay, with an open view of the Vardar river , it is located on the first floor, where there are man...
Ref. GG 968
5585 Views
Property

СТАН ВО КОЗЛЕ НА 2 НИВОА...

Skopje › Skopje › Kozhle
For sale: 120000 € Area 111 m²

Се продава стан на одлична локација во Козле од 143 м2 од кој 111 м2 станбен дел кој содржи 3 спални соби , 2 купатила и кујна со комфорен дневен простор. Станот има два преубави балкони од 13 м2 и по...
Ref. GG 856
5202 Views
Agent
02 3071 003
Property

A 3 bedroom apartment for RENT.

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 120000 € Area 109 m²

An offer for an apartment for RENT in the center of the city. The apartment is 109 sq.m and located on the first floor of a seven-story building. The apartments comprises of a spacious living and dini...
Ref. GG 577
4815 Views
Property

Понуда на стан за ПРОДАВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Karposh 3
For sale: 50000 € Area 49 m²

Стан на ПРОДАЖБА од 49 м2 во Карпош 3, на 8ми кат. Станот е јужно ориентиран, и располага со дневен престој кој искача на тераса и има отворен поглед кон Водно, одвоена кујна и една спална соба и бањ...
Ref. GG 566
8538 Views
Property

Деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
For sale: 146820 € Area 112 m²

Компанијата C21 GG's Point Ви нуди можност за купување на нов деловен простор лоциран во Центар (Градски Парк). Локацијата ја нуди удобноста за деловно работење во Центар но сепак во мирна и тивка око...
Ref. GG 511
5055 Views
Agent
072/254-077
Property

A modern 2 bedroom apartment for SALE....

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
For sale: 107000 € Area 85 m²

We are offering a luxurious, extraordinary and uninhabited apartment in a new building for SALE, which would be a great housing opportunity in Taftalidje 1.The apartment comprises of a spacious livin...
Ref. GG 491
16015 Views
Property

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОД...

Skopje › Skopje › Crniche
For sale: 80000 € Area 71 m²

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА во нас. Црниче, во близина на Симпо со ориентација исток-југ. Станот поседува 76 м2 од кои 5м2 се во балкони. Нашата понуда е одлична прилика за домување на ...
Ref. GG 438
8646 Views
Agent
070 395 262
Property

Стан од 120м2 на ПРОДАЖБА лоциран поре...

Skopje › Skopje › Vodno
For sale: 138000 € Area m²

Нудиме стан на ПРОДАЖБА од 120м2 лоциран на Водно. Станот е на 1ви кат од станбена зграда во употреба од 2012та година. Станот располага со дневен престој со директен пристап на балкон, со трпезарија ...
Ref. GG 101
4603 Views
Agent
072/254-077