Се продава стан во Мичурин
60 350.00€

Property Description
Се продава стан во Мичурин во мирна уличка. Станот е со површина од 71 м2 и 4 м2 подрум. Станот располага со дневна соба, кујна и трпезарија ,две спални соби и бања. Греењето е регулирано со градско парно. Паркинг простор за станарите е обезбеден пред самата зграда. Во близина на локацијата има основно училиште, банки, маркети, аптека, градска автобуска станица.Беднаш вселив.
Property details
 • Reference: GG 893
 • Status : Used
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Aerodrom
 • Interior Area : 71 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 850.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 729
 • Floor : 7
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Anton Lazareski
072 254 084

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments