Се издава модерен стан во Тафталиџе
350.00€

Property Description
Се издава нов стан , со една спална соба и тоалет. Станот е лоциран нa 2ри кат и ги задоволува сите стандарди на современото живеење.
Property details
 • Reference: GG 884
 • Status : New
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone :
 • Interior Area : 38 m²
 • Rooms : 1
 • Price/m2 : 400.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 451
 • Floor : 2
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Anton Lazareski
072 254 084

Agency Details

CENTURY 21 DOM
0038923071003
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments