Се Издава Прекрасна Куќа во Влае
800.00€

Property Description
Куќата е на одлична локација во Влае. Располага со три спални соби ,дневна соба, трпезарија кујна, двор, затрворен балкон, три бањи од кои едната е опремена со сауна и џакузи. Климатизирана, сопствено парно греење, камин. Во непосредна близина Ви е кејот за спорт и рекреација, како и градинка, основно училиште, трговски центри, клиники, паркови за деца.
Property details
 • Reference: GG 843
 • Status : Used
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Vlae 2
 • Interior Area : 152 m²
 • Rooms : 5
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 1079
 • Floor :
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Anton Lazareski
072 254 084

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments