ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА во Црниче
89 900.00€

Property Description
ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА во Црниче. Станот поседува 118м2. Нашата понуда е одлична прилика за домување на пешачко растојание до центарот на градот, а сепак да уживате на убавините кои ви ги нуди планината Водно. Располага со една дневна соба, 3 спални, 1 бања и тоалет. Во близина на локацијата има основно училиште, маркети, аптека и автобуска станица. Станот е со одлична звучна изолација а зградата е врвна градба. Веднаш вселлив.
Property details
 • Reference: GG 781
 • Status : Used
 • Gross area : --- m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Crniche
 • Interior Area : 118 m²
 • Rooms : 3
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 2135
 • Floor : 2
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Stole Gjorgjievski
070 395 262

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments