Празен стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Центар
300.00€

Property Description
Се нуди празен стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Центар со директен пристап на булевар Партизански Одреди. Станот е лоциран во нова невселувана зграда на 5ти кат од 7 со лифт. Станот е јужно ориентиран, светол и топол стан. Располага со 66 м2 каде има 2 соби+ дневен престој со кујна и бања. Станот се издава празен со кујна елементи.
Property details
 • Reference: GG 263
 • Status : New
 • Gross area : 66 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Centar
 • Interior Area : 66 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 4150
 • Floor : 5
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Emilija Nikolovski
072/254-077

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments