Стан за продажба во Тафталиџе 1
98 000.00€

Property Description
Нудиме стан за продажба лоциран во Тафталиџе 1 во близина на Нова Гимназија. Станот се наоѓа на 8 ми кат од вкупно 9 во нова зграда со лифт. Квадратурата од 93м2 е распределена на простран дневен престој со трпезарија и кујна, две спални , бања плус гостински тоалет. Греењето е регулирано со сопствено парно на струја.
Property details
 • Reference: GG 1280
 • Status : Used
 • Gross area : 93 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Taftalidje 1
 • Interior Area : 0 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 3047
 • Floor : 8
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

Stole Gjorgjievski
070 395 262

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments