Канцелариски простор за изнајмување во Центар
600.00€

Property Description
Нудиме канцелариски простор лоциран во Центар на раскрсницата помеѓу двата главни булевари Климент Охридски и Партизанска.Просторот се наоѓа во нова станбено-деловна зграда на 7ми кат со лифт. Располага со 78м2 распределени на 3 простории, кујна и два тоалета . Греењето и ладењето е регулирано преку фенкојлери.Просторот се изнајмува празен со чајна кујна. Отворениот поглед кон булевар му ја дава на просторот потребната светлина и топлина. Лоцирајте ги Вашите нови канцеларии на атрактивна локација во центарот на градот. Дополнително гаражно место по потреба со доплата од 80 евра месечно.
Property details
 • Reference: GG 1245
 • Status : New
 • Gross area : 78 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Centar
 • Interior Area : 78 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 429
 • Floor : 7
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

David Nikolovski
070395153

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments