Стан за изнајмување во Центар
350.00€

Property Description
Нудиме комплетно опремен стан за изнајмување во Центар во близина на училиштето песталоци. Станот располага со 68м2 кои се распределени на дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби , бања плус гостински тоалет и два балкони. Станот е со ориентација југ -север, на 5ти кат со лифт.
Property details
 • Reference: GG 1211
 • Status : Used
 • Gross area : 68 m²
 • Town : Skopje
 • Zone : Centar
 • Interior Area : 0 m²
 • Rooms : 2
 • Price/m2 : 0.00€
 • Address : ---
 • Mortgage :
 • Views : 355
 • Floor : 5
Features
Contact
Name*
Telephone*
Email*
Message*

Agent

David Nikolovski
070395153

Agency Details

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Location
Simulator
Amount
Time(Years)
Interest Rate %
Monthly Payment Number of Payments
Total Interest Total Payments