Одбери имот

Соби
1
2
3
4
5+
Цена
Tooltip text Tooltip text
Површина
Tooltip text Tooltip text
Референца
Сортирај по:
Имоти за страна:
Вид на преглед :
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 101600 € Квадратура 75 m²

Нудиме стан за продажба лоциран во Центар до универзална сала. Станот се наоѓа на 5ти кат со вкупно 6 во зграда со лифт.Располага со 80м2 распределени на дневен престој со кујна , две спални соби, ба...
Ref. GG 1156
8463 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Аеродром...

Skopje › Skopje › Aerodrom
За продажба: 90000 € Квадратура m²

Понуда на стан за ПРОДАЖБА лоциран во Аеродром во близина на воен базен во зграда од 2013год градба. Станот е дуплекс 5 и 6ти кат од вкупно 7 ката. На 5тиот кат се распределени отворена дневна конект...
Ref. GG 1061
10203 Прегледи
Agent
Admin Century 21 GG's Point
CENTURY 21 GG's Point
072253603
ggpoint@cp2m.mk
Property

Локал за ПРОДАЖБА во Дебар Маало...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
За продажба: 270000 € Квадратура 135 m²

Нудиме локал за продажба лоциран во Дебар Маало во нова зграда. Локалот се наоѓа на приземје и располага со 135 м2 отворен простор со директен пристап од улица , голем излог и тоалет. Локалот има вис...
Ref. GG 999
7677 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Стан за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 77500 € Квадратура 62 m²

Нудиме стан за ПРОДАЖБА лоциран во Центар. Станот се наоѓа на 5ти кат од вкупно 6 ката во понова зграда со лифт. Располага со 62 м2 кои се распределени на дневна соба со трпезарија и кујна , две спалн...
Ref. GG 997
9637 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Канцелариски простор во ПАРК РЕЗИДЕНС ...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 139900 € Квадратура 112 m²

Понуда за ПРОДАЖБА на невселуван канцелариски простор во станебно-комерцијалниот комплекс ПАРК РЕЗИДЕНС. Лоциран покрај градскиот кеј, со отворен поглед кон реката Вардар, канцеларскиот простор е на п...
Ref. GG 968
9544 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

СТАН ВО КОЗЛЕ НА 2 НИВОА...

Skopje › Skopje › Kozhle
За продажба: 120000 € Квадратура 111 m²

Се продава стан на одлична локација во Козле од 143 м2 од кој 111 м2 станбен дел кој содржи 3 спални соби , 2 купатила и кујна со комфорен дневен простор. Станот има два преубави балкони од 13 м2 и по...
Ref. GG 856
9148 Прегледи
Agent
Century 21 DOM
CENTURY 21 DOM
02 3071 003
dom@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ИЗДАВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 120000 € Квадратура 109 m²

Нудиме наместен стан за ИЗДАВАЊЕ во Центар . Станот е со површина од 109м2 лоциран на први кат во зграда со 7 ката. Станот располага со светол и простран дневен престој со трпезарија и балкон, посебна...
Ref. GG 577
8239 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ПРОДАВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Karposh 3
За продажба: 50000 € Квадратура 49 m²

Стан на ПРОДАЖБА од 49 м2 во Карпош 3, на 8ми кат. Станот е јужно ориентиран, и располага со дневен престој кој искача на тераса и има отворен поглед кон Водно, одвоена кујна и една спална соба и бањ...
Ref. GG 566
12412 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Деловен простор за ПРОДАЖБА во Центар...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 146820 € Квадратура 112 m²

Компанијата C21 GG's Point Ви нуди можност за купување на нов деловен простор лоциран во Центар (Градски Парк). Локацијата ја нуди удобноста за деловно работење во Центар но сепак во мирна и тивка око...
Ref. GG 511
8322 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ПРОДАЖБА во Тафталиџ...

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
За продажба: 107000 € Квадратура 85 m²

Понуда на луксузно ентериерно обработен стан, кој досега не бил вселуван во нова зграда на локација Тафталиџе 1 . Зградата се состои од 4 ката со поздемна гаража. Со површина од 85м2, станот располага...
Ref. GG 491
19631 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОД...

Skopje › Skopje › Crniche
За продажба: 80000 € Квадратура 71 m²

ОДЛИЧНА ПРИЛИКА! Нудиме СТАН НА ПРОДАЖБА во нас. Црниче, во близина на Симпо со ориентација исток-југ. Станот поседува 76 м2 од кои 5м2 се во балкони. Нашата понуда е одлична прилика за домување на ...
Ref. GG 438
11067 Прегледи
Agent
Stole Gjorgjievski
CENTURY 21 GG's Point
070 395 262
stole.gjorgjievski@cp2m.mk
Property

Стан од 120м2 на ПРОДАЖБА лоциран поре...

Skopje › Skopje › Vodno
За продажба: 138000 € Квадратура m²

Нудиме стан на ПРОДАЖБА од 120м2 лоциран на Водно. Станот е на 1ви кат од станбена зграда во употреба од 2012та година. Станот располага со дневен престој со директен пристап на балкон, со трпезарија ...
Ref. GG 101
6638 Прегледи
Agent
Emilija Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
072/254-077
emilija.nikolovski@cp2m.mk