Одбери имот

Соби
1
2
3
4
5+
Цена
Tooltip text Tooltip text
Површина
Tooltip text Tooltip text
Референца
Сортирај по:
Имоти за страна:
Вид на преглед :
Property

A brand new 3 bedroom apartment in Cit...

Skopje › Skopje › Karposh 3
За закуп: 800 € Квадратура 106 m²

"City Tower" is located in Karposh next to the largest mall in Skopje - City Mall. The apartment building features bright, open layouts with energy-efficient floor-to-ceiling windows, sleek wood strip...
Ref. GG 1352
4542 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Деловен Простор за ЗАКУП во Строгиот Ц...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 1000 € Квадратура 75 m²

Деловен простор за ЗАКУП во Скопје-Центар на крстосницата бул. Партизански Одреди и Климент Охдридски. Деловниот простор е во површина од 75м2 распределени на две нивоа, приземје 35м2 и 1 спрат 40м2. ...
Ref. GG 1321
4608 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Деловен простор за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Цент...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 300 € Квадратура 51 m²

Деловен простор со излог за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Центар - во близина на Грчка Амбасада. Деловниот простор располага со квадратура од 51м2 и се состои од 1 просторија од отворен тип и 1 тоалет. Греењето и ла...
Ref. GG 1313
6435 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

1 bedroom apartment in Center for Rent...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 300 € Квадратура 60 m²

A 1 bedroom contemporary furnished apartment, located in the Center across from Debar Maalo - the most popular part in the center of Skopje. The apartment is located in a five story building - on the ...
Ref. GG 1304
4677 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Apartment for Rent in the Center

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 400 € Квадратура 80 m²

An apartment for rent in the Center - across from Ramstore mall. The apartment is on the fifth floor of a new building. It consists of a spacious living room with a dining area, a connected kitchen, 2...
Ref. GG 1303
4076 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Канцелариски простор за издавање компл...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 670 € Квадратура 90 m²

Ви препорачуваме интересен канцелариски простор, наменет за компании кои ценат просторен, позитивен, модерен работен простор со многу дневна светлина, голем балкон, наоѓајќи се во Централното градско ...
Ref. GG 1231
5882 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Modern 2 bedroom apartment for RENT in...

Skopje › Skopje › Karposh
За закуп: 500 € Квадратура 79 m²

"City Tower" is located in Karposh next to the largest mall in Skopje - City Mall. The apartment building features bright, open layouts with energy-efficient floor-to-ceiling windows, sleek wood strip...
Ref. GG 1208
4948 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Modern apartment in Center with all bi...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 650 € Квадратура 70 m²

Available from 05.06.2019 A new apartment which would be an excellent opportunity for RENT. Modernly furnished, it’s located in the Center across from Debar Maalo - next to the Central park , the most...
Ref. GG 1176
4125 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Unique and brand new studio apartment ...

Skopje › Skopje › Karposh
За закуп: Квадратура 48 m²

"City Tower" is located next to the largest mall in Skopje - City Mall , directly looking towards the Vodno Mountain. The apartment building features bright, open layouts with energy-efficient floor-t...
Ref. GG 1131
5973 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Modern 1 bedroom apartment in the Cent...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 350 € Квадратура 60 m²

Modernly furnished apartment which would be an excellent opportunity for RENT. The apartment is located in Center - 2 minute walk from the Main Square. The apartment is on the second floor. The apartm...
Ref. GG 1120
4727 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

A modern 2+1 new аpartment in Center f...

Skopje › Skopje › Centar
За закуп: 400 € Квадратура 66 m²

A new apartment which would be an excellent opportunity for RENT. Modernly furnished, it’s located in the Center across from Debar Maalo, the most popular part in the center of Skopje. The apartment i...
Ref. GG 1112
6488 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

A 4 bedroom house for RENT in Bardovci...

Skopje › Skopje › Bardovci
За закуп: Квадратура 200 m²

A spacious 4 bedroom house for Rent in Bardovci. With a total of 200 sq.m interior area the house is laid out on 2 floors. The ground floor consists of a spacious living and dining area with a connect...
Ref. GG 1062
8561 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

A luxurious 3 bedroom apartment with a...

Skopje › Skopje › Crniche
За закуп: 1100 € Квадратура 124 m²

We are offering a luxurious and extraordinary apartment in a new building for RENT, which would be a great housing opportunity in Crniche, a neighborhood on Vodno Hill. This residence is a five-story ...
Ref. GG 1046
4546 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Канцелариски простор во ПАРК РЕЗИДЕНС ...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 139900 € Квадратура 112 m²

Понуда за ПРОДАЖБА на невселуван канцелариски простор во станебно-комерцијалниот комплекс ПАРК РЕЗИДЕНС. Лоциран покрај градскиот кеј, со отворен поглед кон реката Вардар, канцеларскиот простор е на п...
Ref. GG 968
9543 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

A 2 bedroom apartment for RENT in Deba...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
За закуп: 500 € Квадратура 76 m²

We are offering an apartment which would be an excellent opportunity for RENT. Modernly furnished, it’s located in Debar Maalo, the most popular part in the center of Skopje. The apartment is on the t...
Ref. GG 759
4546 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

A luxurious apartment with a garden in...

Skopje › Skopje › Kozhle
За закуп: 800 € Квадратура 102 m²

AVAILABLE FROM 01.10. 2018 We are offering a luxurious and extraordinary apartment in a new building for RENT, which would be a great housing opportunity in Kozle. The apartment comprises of a spacio...
Ref. GG 718
4819 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ИЗДАВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Centar
За продажба: 120000 € Квадратура 109 m²

Нудиме наместен стан за ИЗДАВАЊЕ во Центар . Станот е со површина од 109м2 лоциран на први кат во зграда со 7 ката. Станот располага со светол и простран дневен престој со трпезарија и балкон, посебна...
Ref. GG 577
8239 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ПРОДАВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Karposh 3
За продажба: 50000 € Квадратура 49 m²

Стан на ПРОДАЖБА од 49 м2 во Карпош 3, на 8ми кат. Станот е јужно ориентиран, и располага со дневен престој кој искача на тераса и има отворен поглед кон Водно, одвоена кујна и една спална соба и бањ...
Ref. GG 566
12412 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Издаваме куќа во Влае на три ката...

Skopje › Skopje › Vlae 1
За закуп: 750 € Квадратура 259 m²

Имот за Закуп. Куќа од 259 м2 во Влае на три ката лоцирана на мирна и тивка улица. Првиот кат е со посебен влез и има дневна соба поврзана со кујна и трпезарија, две спални соби и купатило. Вториот...
Ref. GG 553
7125 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

A 2 bedroom apartment in Karposh for R...

Skopje › Skopje › Karposh
За закуп: 240 € Квадратура 68 m²

We are offering an apartment which would be an affordable housing opportunity in Karposh. The apartment is on the third floor with west orientation. It consists of a spacious living and dining room, a...
Ref. GG 524
4260 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ПРОДАЖБА во Тафталиџ...

Skopje › Skopje › Taftalidje 1
За продажба: 107000 € Квадратура 85 m²

Понуда на луксузно ентериерно обработен стан, кој досега не бил вселуван во нова зграда на локација Тафталиџе 1 . Зградата се состои од 4 ката со поздемна гаража. Со површина од 85м2, станот располага...
Ref. GG 491
19631 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Се нуди стан за ИЗДАВАЊЕ во КИСЕЛА ВОД...

Skopje › Skopje › Kisela Voda
За закуп: 400 € Квадратура 83 m²

Се ИЗДАВА наместен стан во Кисела Вода , блиску до Центар. Станот е со површина од 83м2 лоциран на четврти од 4 ката . Станот располага со светол и простран дневен престој со балкон . Во склоп на дне...
Ref. GG 465
6188 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Kapishtec
За закуп: 400 € Квадратура 86 m²

Понуда на стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ, како одлична можност за престој во урбано наместен простор, на локација во Капиштец со ориентација кон север. Станот се наоѓа на 13 кат и се состои од комфорен дневен п...
Ref. GG 417
6646 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk
Property

Понуда на стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ...

Skopje › Skopje › Debar Maalo
За закуп: 300 € Квадратура 58 m²

Понуда на стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ, како одлична можност за престој во урбано наместен простор, на локација во Дебар Маало со ориентација кон југ. Станот се наоѓа на 1 кат и се состои од комфорен дневен п...
Ref. GG 405
6455 Прегледи
Agent
David Nikolovski
CENTURY 21 GG's Point
070395153
david.nikolovski@cp2m.mk