Одлична понуда на стан под закуп во строгиот центар на градот!
400.00€

Опис на имот
Одлична понуда на стан под закуп во строгот центар на градот! Станот се наоѓа позади универзална сала и располага со 100м2, распределени во две спални соби, една работна соба, два тоалета, една тераса и голема дневна соба. Станот е луксузно уреден во ретро стил кој му дава специфична топлина на просторот.
Детали за имот
 • Референца: GG 529
 • Статус : Искористено
 • Целокупна квадратура : --- m²
 • Град : Skopje
 • Населено место : Centar
 • Внатрешна квадратура : 100 m²
 • Соби : 3
 • Цена/m2 : 0.00€
 • Адреса : ---
 • Хипотека :
 • Прегледи : 3518
 • Кат : 1
Функционалности
Контакт
Име*
Телефон*
Емаил*
Порака*

Агент

Stole Gjorgjievski
070 395 262

Детали за агенцијата

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Локација
Симулатор
Сума
Време(Години)
Камата %
Месечна исплата Број на исплати
Вкупна камата Вкупно исплати