Се нуди стан за ИЗДАВАЊЕ во КИСЕЛА ВОДА
400.00€

Опис на имот
Се ИЗДАВА наместен стан во Кисела Вода , блиску до Центар. Станот е со површина од 83м2 лоциран на четврти од 4 ката . Станот располага со светол и простран дневен престој со балкон . Во склоп на дневниот престој е и трпезаријата како и кујната плус две спални соби .
Детали за имот
 • Референца: GG 465
 • Статус : Искористено
 • Целокупна квадратура : --- m²
 • Град : Skopje
 • Населено место : Kisela Voda
 • Внатрешна квадратура : 83 m²
 • Соби : 2
 • Цена/m2 : 0.00€
 • Адреса : ---
 • Хипотека :
 • Прегледи : 5876
 • Кат : 4
Функционалности
Контакт
Име*
Телефон*
Емаил*
Порака*

Агент

David Nikolovski
070395153

Детали за агенцијата

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Локација
Симулатор
Сума
Време(Години)
Камата %
Месечна исплата Број на исплати
Вкупна камата Вкупно исплати