Локал за ПРОДАЖБА во Центар-ГТЦ
185 000.00€

Опис на имот
Нудиме локал за продажба лоциран во централното градско јадро Градски Трговски Центар.Локалот располага со квадратура од 99м2 со поглед на Жена парк. Локалот се наоѓа на 1ви кат и одговара за сите дејности.
Детали за имот
 • Референца: GG 1188
 • Статус : Искористено
 • Целокупна квадратура : 99 m²
 • Град : Skopje
 • Населено место : Centar
 • Внатрешна квадратура : 99 m²
 • Соби :
 • Цена/m2 : 0.00€
 • Адреса : ---
 • Хипотека :
 • Прегледи : 527
 • Кат : 1
Функционалности
Контакт
Име*
Телефон*
Емаил*
Порака*

Агент

Stole Gjorgjievski
070 395 262

Детали за агенцијата

CENTURY 21 GG's Point
+389 2 3225 021
Локација
Симулатор
Сума
Време(Години)
Камата %
Месечна исплата Број на исплати
Вкупна камата Вкупно исплати